Simli Farlarla Makyajınızı Canlandırın

Simin abartılı bulunduğu bazı uygulamaların dışında, tende ve makyajda zaman zaman göz alıcı görüntüler yakalanabiliyor.  Örneğin simli farlar doğru uygulandığı takdirde, 3.sınıf düğün makyajından sıyrılıp tam tersine gözlerinize buğulu bir hava katabilir.

far

far

Sedefli ve Simli Farlar Makyaj Çantanızda Her Zaman Bulunmalı

Simli farlar elbette her an her yerde uygulanmaz ama bunun dozunu ayarlamak da sizin elinizde. Sonuçta bu farların da sim oranı her üründe farklı olmaktadır. Bir sedefli farlar vardır bir de oldukça simli olanları. Gündüz şıklığında ofise giderken ya da gün içinde önemli bir toplantıya katılırken sedefli farları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çünkü bunlar abartı olmaktan ziyade sade ama göz alıcı olmanızı sağlar.

simli far

simli far

Simli farlar ise, akşamları çıkarken kullanabileceğiniz türdendir. Mesela özel bir davete, bir düğüne ya da bir organizasyona katılacaksanız, makyajınızda simli farları kullanmaktan çekinmeyin. Hele de üzerinize iddialı bir şeyler giymeyi planlıyorsanız, bu iddianın en önemli tamamlayıcısı etkili gözler olacaktır. Bakışlarınızı daha derin ve etkileyici bir hale getirmenin yolu da nereden geçiyor biliyorsunuz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir