Sema Öztürk Karadayı Kadraosuna Nasıl Girdiğini Anlattı

Ünlü ve güzel oyuncu Sema Öztürk “Karadayı” dizisinde birlikte rol aldığı arkadaşı Kenan İmirzalıoğlu için “Kendisi oldukça keyifli bir arkadaşım ve profesyonel bir oyuncu” diyerek, “Birlikte rol aldığımız bütün dizilerde kendisi kaslı ve iyi kalpli bir yakışıklıyı canlandırıyor” sözlerine devam etti.

Sema Öztürk Karadayı

Sema Öztürk Karadayı

Birleşik Arap Emirlikleri kanalı olan MBC4 kanalında da yayınlanan “Turki Ekstra” programı için kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan Sema Öztürk, her bayan gibi büyük bi mücevher tutkusu olduğunu söyledi. “Karadayı” dizisinde ikinci sezonun sonlarına doğru kadroya dahil edilen Sema Öztürk sözlerine şöyle devam etti;

Bütün Duygularımızı Paylaşıyoruz

“Zor bir rolü canlandırmam isteniyordu. Assolist canlandırması için ufak bir deneme kaydı istediler ve şarkı söyledim. Sesim aslında çok kötü değildi ancak canlandıracağım karakterin muhteşem bir sese sahip olması gerekiyordu. Kayıtlar benim açımdan olumlu geçti, büyük şarkıcılar ile bile yarıştığım oldu. Sonuç olarak rolü almayı başardım. Karadayı dizisinin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. Dizi için rol konusunda birbirimiz ile büyük tartışmalar yaşıyor ve kavga edebiliyoruz. Gerçek hayatımızda oldukça pozitif dialoglar yaşıyor ve mutluluğu da acıyı da birlikte paylaşıyoruz.”

Sema Öztürk Karadayı Kadraosuna Nasıl Girdiğini Anlattı

Sema Öztürk Karadayı Kadraosuna Nasıl Girdiğini Anlattı

Sema Öztürk, Kenan İmirzalıoğlu’nun tüm dizi ekibi tarafından beğenildiğini ve kendi canlandırdığı Süeda karakteri için ise aynı etkiyi görmesinin zaman alacağını söyledi. Dizideki karakterin rolü ile de kendisini bir türlü bağdaştıramadığını belirtti.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir