Raidcall Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Ücretsiz çevirme içi konuşma sağlayan ve iletişime destek veren bir programdır. Raidcall ücretsiz bir program olup farklı bir ek sistem için ücret ödemenize de gerek yoktur. Bu sistemde kendi grubunuzu kurabildiğiniz gibi istediğiniz kişileri de grubunuza ekleyebilirsiniz. Kurduğunuz grubu herkese görünür yapabildiğiniz gibi gizli hale de getirebilirsiniz. İstediğiniz kişileri sizi görür, istemedikleriniz ise sizleri çevrim dışı olarak görür.

Raidball ve Yararları

Grup kurduğunuz zaman isterseniz grubunuza farklı şifreler koyabilirsiniz. Raidcall ile grup yönetimi oldukça kolaydır. Kurduğunuz gruba gelen kişilere görev dağıtımı da yapabilirsiniz. grupta istemediğiniz kişileri ise engelleyebilirsiniz. Grup içinde açtığınız bir odadan diğer odalara seslenme yapabilir, konuşma ayarlarını değiştirebilirsiniz. Konuşmak ya da duymak istemediğiniz kişileri ise sessize alabilirsiniz.

Raidball ile Grup Yenilikleri

Sistem içinde açtığınız gruplara resim, yazı ya da video ekleyebilir, odaya giren kişilerin görünmesini sağlayabilirsiniz. Türkçe dil desteği vardır. Çok büyük kitlelere ulaşma imkanını sizlere sağlar. Büyük topluluklar için kullanıma elverişlidir. Özellikle oyuncu toplulukları tarafından kullanılan bir programdır.

Raidcall kullanımı için Son Sürüm sitesinden en güncel programları yükleyebilir ve programları kısa sürede bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Güncel sürümü indirdiğiniz zaman programınız daha hızlı çalışır. Aktifleştirme işlemi sonrasında grubunuzu istediğiniz gibi çalıştırabilir ve yönetebilirsiniz. En son sürümlerle sonsurum.net/raidcall ile yeni ve güncel sürümleri yükleyebilir ve en son güncellemelerden haberdar olabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir