Motorcu Kıyafetleri Seçiminde Detaylar

Motosiklet tutkunları için önemle hazırlanmış motorcu kıyafetleri dış hava şartlarından etkilenilmeden rahat sürüşler için tasarlandı.Montu, kaskı, eldivenleri ve iç giysilerinin hepsi özel ürünlerden hazırlanmış olması gerekir.

Nem ve ısıdan etkilenilmemesi için kıyafetleri itina ile seçmeniz gerekir. Motosiklet kullanırken herhangi bir darbe anında sizleri korumalı.

motorcu

motorcu

Motor Kıyafetleri Özellikleri Nelerdir?

Kıyafet seçiminde ilk amaç dış hava koşullarından sürücüyü korumak. Koruyucu cins kumaşlardan yapılan motorcu kıyafetleri darbelere karşı da sizleri muhafaza etmeli.

Terletmemeli ve soğuk havalarda da sizleri soğuktan korumalı. Motor kaskları özellikle görüş alanını iyi göstermeli. Modern tasarımları ile kıyafetlerin özel renkleri görenleri etkiliyor. Deri karışımlarını sevenler bu sezon istediği modeli rahatlıkla bulabilirler.

motorcu kıyafeti

motorcu kıyafeti

Su tutmayan kumaşlardan yapılan kıyafetlerin hepsi özel üretimlerdir. Kabanlar özel iç dokusu ile soğuk havalardan sizleri korur. İç kıyafetler ise pamuklu olmalı ve terletmemeli.

Seçilen ürünlerin hepsinde kalite aramalısınız. Günlük kıyafetlerinizle motosiklet kullanmak son derece tehlikelidir. Hızlı sürüşlere dayanıklı özel geliştirilmiş motor kıyafetleri ile güvenli sürüşün keyfine varacaksınız.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir