Modanın Kalbi Şehirlerle Modaya Dair İp Uçları

Her yıl önümüzdeki sezon ve yıl hakkında neler moda olabileceğini gösteren defileler moda için önemli noktalar arasında sayılan şehirlerde yapılarak modacılara ve moda meraklılarına moda hakkında tüyolar ve ipuçları veriyor. Geri de bıraktığımız 2014yılı içerisinde modaya dair önemli adımlar atılarak hanımlar ve beylerin yeni tarzlarla tanışması sağlanmıştır.

Modanın kalbi Milano da atıyor

Modanın kalbi Milano da atıyor

Standart kalıpların dışına çıkarak daha rahat kombinlerin üretildiği 2014 sezonu 2015’e ilham kaynağı olarak pek çok insanın kendi tarzlarını ortaya çıkmasına vesile oldular.

Sezonun Modası Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Topuklu ayakkabılardan vazgeçemeyen ancak her zaman rahat olmak isteyen hanımların imdadına yetişen topuklu ancak spor görünümlü ayakkabı modelleri 2015 yazında ve tüm yıl boyunca hakimiyetini sürdüreceğe benziyor. Modacıların bu sezon hanımların rahatlık rüzgarları estireceği söyledikleri biliniyor.

Moda

Moda

Sokaklarda ve iş yerlerinde şıklığını konuşturan hanımlar ve beyler moda hakkında 2015 sezonunda pek çok yenilikle karşılaşabilirsiniz. Maskülen ve feminen tarzları fazlasıyla görebileceğimiz sokaklar bu yıl defile havasında olacağa benziyor. Önümüzdeki sezon ip uçları için detaylı bilgi için araştırma yapmayı ihmal etmeyin.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir