Makyajda Marsala Trendi

2015’in renk trendlerinde önceliği diğer renklere vermeyen marsala bu sezonda adeta modanın simgesi haline gelecek. Marsala İtalya’da bir liman şehri ve özel olarak üretilen Marsala Şarabı’yla meşhur bir yer. Bordonun ağır basığı bu renk 2015’in diğer önde gelen rengi orkide il oldukça yakışacağa benziyor. Zihni, bedeni ve ruhu okşayan bu renk her kadının şıklığını ortaya koyuyor.

makyajda marsala trendi

makyajda marsala trendi

Moda haftalarında marsala ünlü tasarımcıların 2015 koleksiyonlarından bir hayli yer kaplıyor. Önümüzdeki aylarda daha fazla yer kaplayacak olan marsala rengini makyajda da oldukça yer kaplıyor. 90’larda da pek çok ünlü yıldızın bu renge yöneldiği düşünülürse marsala rengin yeni olmadığı anlaşılır. Marsalanın tek başına yoğun ve keskin bir renk olması makyajda bazı noktalardan dikkat edilmesi gerektiğini ortaya koyuyor.

makyajda marsala trendi

makyajda marsala trendi

Marsala makyaj seçimlerinde eğer rujda bu rengi tercih ettiyseniz gözde daha hafif renk tonlarına yoğunlaşmanız gerekir. Marsalayı dengeli kullanırsanız hem günlük yaşamda hem de özel günlerinizde rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Bu sezon hem iddialı ren tonlarıyla hem de şık havasıyla kadınları bir adım daha öne çıkaran marsala renk oldukça konuşulacağa benziyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir