Kaliteli Yayın ATV

Dinç Bilgin tarafından 1993 yılında kurulan kanal kısa bir süre içerisinde Türkiye’nin en fazla izlenen kanalları arasına girmiştir. 1993 yılında kurulan ATV, 2013 yılına kadar Çalık Holding bünyesinde yayın hayatına devam etmiştir.

atv

atv

Türkiye tarafından beğenilerek izlenen ATV, başarısını yıllar içine giderek katlayarak Avrupa ülkeleri tarafından da izlenebilir hale gelmesi ile birlikte dünya çapında bilinen bir kanal haline gelmiştir.

Futbol tutkunları için A kanalında maç yayınları yapan ATV yayın akışı bünyesinde aynı zamanda seyircileri ekran başına kilitleyen birçok yapım bulunmaktadır. Sabah programlarının sevilen ismi Müge Anlı, kızlar ve anneler ve kara para aşk gibi birçok programı bünyesine barındıran ATV, son olarak Ankara’nın Dikmeni dizisi ile tüm Türkiye’yi ekran başına toplanmayı başarmış bir kanaldır.

atv yayın akışı

atv yayın akışı

Yayın Akışına Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Kaliteli habercilik anlayışı ile her akşam tüm dünyada ve ülkemizde neler olup bittiğini öğrenebileceğiniz ATV yayın akışını takip ederek en sevilen programları kaçırmamak istiyorsanız internet üzerinde www.tvyayinakisi.com sitesini takip ederek ATV yayın akışı konusunda en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir