Huzura Sihirli Dokunuşlar

Ülkemizin yüzde doksan dokuzu müslümandır. İslamiyeti kabul eden bir millet olarak, camiler bizler için çok değerli ve kutsal yerlerdir. İbadethanelerimizi, her şeyden çok esirger ve onlara çok değer veririz. Bir yerde cami yapılacaksa, bütün Müslümanlar olarak camilerde para toplar ve Allah rızası için yapılacak olan camide bir katkımız olsun isteriz. Böyle bir kültürün torunlarıyız evelallah.

vaaz

vaaz

Tercih nedeni

Camilerimizde bulunan her bölüm, ayrı bir değere sahiptir. Çini işçiliği her ne kadar özen ve itina isteyen bir iş olsa da, ahşap işçiliği de azımsanmayacak özelliklere sahiptir. En önemli bölümlerden birisi olan vaaz kürsüsü, ahşap ustalığının bir eseridir. Sihirli dokunuşlarla ortaya inanılmaz eserler ortaya çıkar. Ahşapta ki işçilik, uzmanlık gerektirir.

vaaz kürsüsü

vaaz kürsüsü

Uzmanlık isteyen bu iş için, uzmanına başvurmalısınız. Çizgi Ahşap, ortaya koymuş olduğu ürünlerle her dönem kendisini tercih nedeni yapan başarılara sahiptir. Huzurun olduğu mekânları güzelleştiren ve değer katan Çizgi Ahşap, işçiliklerinde göstermiş olduğu kalite ve özveriyle de, cami yaptırma derneklerinin her zaman ilk tercih ettiği yerlerden biri olmayı başardı.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir