Daha Düzenli Bir Ev Dekorasyonu İçin

Kullanmaya gereksinim duymadığınız ama nedense bir türlü ayrılamadığınız bazı akseuarlar ve ürünler evinizi kaotik bir görünüme sürükler. Modası geçmiş ve işinize yaramayan şeylerden kurtulurak evinizi yenilemeye ne dersiniz?

dekorasyon

dekorasyon

Evinizden Gidebilecek Bazı Şeyler

Kimsenin kullanmayacağı kadar çok havluyu, banyo liflerini banyo odasına istiflemenize gerek yok. Bunu düzenleyerek banyonuza daha sade ve temiz bir görünüm sağlayabilirsiniz.

dekorasyon önerileri

dekorasyon önerileri

Gardırobunuzu gözden geçirmeye ne dersiniz? Modası geçmiş, eskimiş ve artık hiçbir zaman giymediğiniz kıyafetlerinizden kurtulabilir ya da bir başkasına verebilirsiniz. Böylece gardırobunuz daha düzenli olur ve emin olun bu hoşunuza gider.

Hiç kullanmadığınız elektrikli ev ve mutfak aletlerine veda etmenin zamanı gelmedi mi? Kullanılmayan eski elektrikli aletler hiç hoş görünmezler. Bunları birilerine verebilir ya da satmayı deneyerek biraz nakit yapabilirsiniz.

sade dekor

sade dekor

Kozmetiklerinizi ve makyaj malzemelerinizi kontrol ederek öncelikle zamanı geçmiş ürünlerden kurtulun. Kullanmadığınız veya eskimiş makyaj aletlerini hala masada bulundurmamalısınız.

Yıllardır biriktirdiğiniz süs ve aksesurlar, dekorasyon yastıkları eviniz için fazla olabilir. Hiçbir zaman okumayı düşünmediğiniz ve ilginizi çekmeyen kitapları da başka birine verebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir