Babetler ve Dantel Çoraplar

Uzun topukların bütün iddiasına ve yarattığı feminen havaya rağmen babet türü düz ayakkabıların rahatlığından vazgeçmek imkansız. Üstelik babet ayakkabılar da uygun kombinlerle çok şık kıyafetler yaratabiliyorlar. Jean pantolon ve eteklerle canlılık ve gençlik sunan bu ayakkabılar şimdi dantel görünümlü patik biçimli çoraplarla çok daha özgürleşiyor. Rahatlık hissi ile beraber insan her yere yürüyebileceğini hissediyor, dinçleşiyor.

babetler

babetler

 Renk Renk Giyin

İçi kaymaz dantelden yapılmış, dış taban kısmında da kaymayan silikon kullanılarak üretilmiş dantel çoraplar şimdi soket çorap modasına bambaşka bir hava getiriyor. Giyilecek babete uygun renklerde seçilecek dantel çoraplar ayaklara yaklaşan baharla birlikte tam bir canlılık getiriyor. Fiyatları da gayet uygun olan bu dantel babet çoraplarından renk renk bulundurmak gerek.

dantel çorap

dantel çorap

Moda bu bahar tamamen doğal görünüşlerden yana. Dinamik görünümler, pratik saç kesimleri, ağır olmayan makyajlarla tamamlanan kıyafetler böylece sanki ayaklarda da dantel babet çorapların rahatlığını istiyor. Panda makyajların kalktığı, siyah rujların unutulduğu, böyle aşırılıklardan vazgeçildiği bahar modasında dantel babet çoraplar herkesin tercihi olabilir.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir