Avşar 3d Mask Rinoplasti

Burun, yüz estetiği açısından güzelliğin en çok yansıdığı bir bölge olmakla beraber şekil ve sağlık açısından da büyük önem teşkil eder. Yüzün tam ortasında bulunmasından dolayı hem en çok göze çarpan hem de işlev bakımından hayati organ olması durumu ile dikkat edilmelidir. Görünüm olarak burnun, kişiyi rahatsız etmesi iş, sosyal ve aile içerisinde iç yaşantısını oldukça kötü bir şekilde etkileyebilir. Başarı ve öz güvene etki edebilen bu durum, ilerleyen zamanlarda daha da büyük bir sorun teşkil edebilir. Bu yüzden burun için yapılacak bir estetik operasyonu kişinin öz güvenini kazanmasına daha iyi iletişim kurabilmesine yardımcı olur.

3d mask rinoplasti

3d mask rinoplasti

Op. Dr. Yakup Avşar Kimdir?

1969 yılında İran’ın Tebriz kentinde doğan Yakup Avşar, Tebriz tıp bilimleri enstitüsünde İngilizce olarak eğitimini tamamladı. Trakya üniversitesinde estetik plastik ve rekonstirüktif cerrahi uzmanlığını yaptı. 2006 yılında kendi kurduğu Özel Avşar polikliniğinde hizmet verdi. 3d maske kullanarak yüz ve vücudun 3 boyutlu görünümünü yansıtacak maskeler oluşturularak rinoplasti ve estetik alanında bir ilke imza atıyor. Dünyanın dikkatini çeken Op. Dr. Yakup Avşar’a İngiliz medyası geniş bir yer de ayırıyor. Burun estetiği için kişinin burnunun ilk halini 3d mask print ile oluşturup ardından kişinin istediği burun yapısına uygun bir maska daha oluşturulur. Video-endoskopik mikromotor destekli rinoplasti sistemini kullanan heykeltraş estetik cerrah alanında da ün yaymış bulunuyor.

3D Mask

3D Mask

3d maske burun estetiği ile burun yapınızın daha iyi bir şekilde değişimini hissetmenize yardımcı olacak. Bu noktada özellikle burun ameliyatlarına girmeden önce kişinin ruhsal durumunu daha iyi hissetmesi için uygulanan bu sistem ile daha olumlu sonuçlar gelebileceği göz önünde bulundurulmalıdır. Zaksi halde kişi kendini iyi hissetmez ve operasyon için yetersiz düşüncesinde kalırsa daha zor bir süreç ilerleyebilir. Hem bu süreyi hem de kişi fikirlerini olumlu yönde ilerlemesini sağlayan 3d maske işlemi bireyi hazırlayacak. Yakup Avşar’ın uygulamakta olduğu ameliyat alanlarından biri de endoskopik burun estetiği ve tamponsuz burun estetiği oluyor. Bu alan içerisinde de uzmanlığını ünlendiren Yakup Avşar gözde olan doktorlar arasında yerli ve yabancı müşterilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

avsar 3d mask rinoplasti

avsar 3d mask rinoplasti

Endoskopik ve Tamponsuz Burun Estetiği Nedir?

Endoskopik burun ameliyatları, teknolojinin ve bilimin ilerlemesi sayesinde daha farklı yöntemlere de açılmaya devam edildi. Bu yöntemlerden biri olan bu işlem, kapalı burun ameliyatı olarak da biliniyor. Çünkü mm’ lik ekipmanlar ile titiz ortamlarda yapılan ameliyat ile şişlik, estetik sonrası ağrı ve sancı gibi durumlar yaşanmadan daha kolayca gerçekleştirilebiliyor. Belli durumlarda gerçekleştirilen bu ameliyat, burun derisi germe ve eğriliklerinde uygulanıyor.

Avsar 3d mask rinoplasti yöntemi ile ameliyat geçiren bir hastanın hikayesini videoda izleyebilirsiniz.

Op. Dr. Yakup Avşar resmi iletişim bilgileri

yakupavsar.com
facebook.com/avsarestetik
instagram.com/avsarestetik

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir