Yıllardır Eskimeyen Moda, Pançolar

Kendinizi adeta evinizde battaniyenize sarılmış gibi hissetmek istiyorsanız, o zaman mutlak suretle bir panço edinmelisiniz. Şıklığından önce ilk göze çarpan özelliği konforu olan bu üründen kadınlar bir türlü vazgeçemiyor. Onlar vazgeçemedikçe de pançolar moda dünyasındaki hükümdarlığını sürdürecek gibi görünüyor.

kaşe panço

kaşe panço

Pançolar Kendini Yenilemeye Devam Ediyor

Yıllardır eskimeyen ve değişmeyen tek şey değişimdir mantığından yola çıkarak evet, pançolar uzun yıllardır hayatımızda ama her sezon kendini revize ederek yoluna devam ediyor. Püsküllüsü, çapraz bağlısı ve en popülerlerinden olan belden kemerlileri kadınların gözdeleri arasında yerini alıyor. Büyük fildişine benzer düğmeleri bazen önden tam ortadan bağlanabiliyor bazen de yandan. Ama her iki durumda da havalı görüntüsünden ödün vermiyor.

panço

panço

Kot pantolonlarınızın üzerine giyebileceğiniz kısa pançoların yanı sıra, mini elbise ya da etekleriniz ve dizüstü çizmelerinizle giyebileceğiniz yine boyu dizlerinizde olan şık ve gösterişli pançoları da tercih edebilirsiniz. Özellikle kısa botlarınızla belden kemerli olan panço modellerini iyi kombinlediğiniz takdirde gerçekten hoş bir görüntü oluşturabiliyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir