Yağlardan Kurtulma Zamanı

Kilo kaybı başladığı zaman yağlarınız yok olmaya başlar. Bol su içmek her zaman metabolizmanın hızlanmasını sağlar ve vücut direncini artırır. Aç karna içilen bir bardak su ise bedenden toksinleri atar. Kan şekeri düşmemesi için az ama sık yemeyi alışkanlık haline getirmelisiniz. Aç kalarak kesinlikle kilo verilmez.

basen hareketleri

basen hareketleri

Yağlardan Kurtulmanın Püf Noktaları

Protein ağırlıklı beslenme özellikle yağların daha hızlı yakılmasını sağlar. Kas oluşumunu da hızlandırır. İştahınızı düzenler, diyetlerinizde mutlaka protein alımı yapmalısınız. Çiğ besinler bedenden toksinlerin atılmasını kolaylaştırır. Posa ve antioksidan bedeninize girer. Şeker, diyette kesilmeli. Şeker ihtiyacınızı daha çok meyvelerden almalısınız. .Egzersiz ise bedenin daha hızlı kilo vermesinde en etkili yöntem.

göbek eritme

göbek eritme

Yalı yiyecekler özellikle cips, kızartma ve mısırlardan diyette kaçınmalısınız. Lifli besinleri sofranızdan eksik etmeyin. Bağırsaklarınızı çalıştırır ve sizlerin daha kısa sürede kilo vermenizi sağlar. Yemeğinizi her zaman ağır yemeyi alışkanlık haline getirin. Yemek yerken şişkinlik oluşturmaması için özellikle su ve asitli içeceklerden kaçının. Diyet yaılırken ilk olarak beyin olarak hazır olmalısınız.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir