VW Amarok Exclusive Kullanımı

Ünlü markanın üretimi olan araç, performansının yüksek oluşu ve tasarımının da beğenilmesi nedeniyle dikkatleri üzerine çekiyor. Araç yol emniyetini ve güvenliği arttırıcı donanımları barındırır. Farlarının önemli detayları arasında LED gündüz farlarının standart özellikte olduğu söylenebilir. Ayrıca araç, statik dönüş farları sayesinde keskin dönüş yapacağı zamanlarda direksiyonun döneceği yöne uygun sis farlarının yanmasını sağlayan özelliklere sahiptir. Böylelikle araç dönüş esnasında karanlık bölgeleri aydınlatabilir.

amarok

amarok

Aracın güvenli sürüş ortamı yaratacağı tahmin ediliyor. Aracın koltuklarına bakıldığında Alcantara kumaşlardan yapıldığı görülür. Aracın en güzel özelliklerinden birisi de sürücü koltuğunda ve ön yolcu koltuğunda bulunan ısıtma özelliğidir. Bu sayede soğuk hava şartlarında ısınma olanağı bu şekilde güçlendirilir. Aracın yan aynaları katlanma özelliğine sahiptir.  VW Amarok Exclusive aracı rahat sürüş olanağı sağlayacaktır.

arabalar

arabalar

Araç Detayları

Araçta bulunan stop lambaları ile dikiz aynalarının ise standart şekilde sunulduğu söylenebilir. Bu modelde direksiyon simidi diğer modellerden farklıdır. Aracın yağmur sensörünün ise otomatik olduğu söylenebilir.  Aracın motorunda 6 ileri şanzuman özelliğini bulundurduğu söyleniyor. Aracın, şık tasarımı ve yeni donanım özellikleri ile kullanım rahatlığı da eklenirse alıcı sayısının artacağı düşünülüyor.

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir