Vintage Dekorasyon Fikirleri

Vintage modası kıyafetten mobilyaya son günlerin en çok tercih edilen tarzlarından biridir. Retro tarzdan ayrılan özellikleri ise retro daha spesifik bir terimdir ve belli bir dönemi yansıtır. Vintage ise geçmişin modasına ait her şey için kullanılır. Vintage tarzda geçmişe ait ürünler bulabilmek mümkündür.

Nostaljik Oda Dekoru

Nostaljik Oda Dekoru

Eski vazolar, tabaklar, dolaplar bunların çoğu zor bulunan ve bakımları kolay olmayan eşyalardır. Günümüze kadar gelebilmiş ve kullanılma değerleri yüksek ise vintage dekorasyon fikirleri bünyesinde yerini alır ve zengin dekorasyonları oluşturur.

Nostaljik Ev Aksesuarları

Nostaljik Ev Aksesuarları

Uygulanma Alanları

Vintage dekorasyon çalışmaları farklı yaşam alanlarına uygulanabileceği gibi yalnızca eşyalar ile sağlanmayan ince ayrıntılara da sahiptir. Bunlardan bazı koşullar ise düzen olarak sadelik ve ferahlık ön plandadır.

Vintage Modası

Vintage Modası

Küçük alanları değerlendirmek ve sıcak göstermek istiyorsanız eğer vintage tarz dekorasyon tam size göre. Son zamanlarda duvar kağıtları ile bütünlük sağlanan dekorasyon çalışmalarında, salon ve oda içersinde beyaz ve mint yeşili hakim olmaktadır.

Çiçekli kırlentler ve küçüklü büyüklü beyaz çerçeveleriniz aksesuar olarak kullanabileceğiniz en belirgin vintage ürünleridir.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir