Ünlü Oyuncu Su Kutlu Diziden İhraç Edildi

Muğla’nın Yatağan ilçesine bağlı olan Bozüyük Mahallesi’nde çekimlerine devam edilen Güzel Köylü dizisinde Sude karakterini canlandıran 24 yaşındaki Su Kutlu, bir gece barda çıkardığı olaylardan sonra diziden ihraç edilid. Muğla’da bir baara giderek olay çıkartan ve sonrasında personellerin kendisini darp ettiği gerekçesiyle polise başvuran oyuncu mekanın geçici olarak kapanmasına yol açarken oynadığı diziden de ayrılmak zorunda kaldı.

Yönetmenden Açıklama Geldi

Güzel Köylü dizisinin başarılı yönetmeni Mustafa Şevki Doğan ise olay hakkında şu sözleri söyledi; “Dizimizde oyuncu olan Su Kutlu’nun başından bir olay geçmiş. Bu olay bizim bilgimiz dışında gelişen bir olaydır. İş yaşantısını kapsamayan bireysel hayatını yaşadığı saatlerde meydana gelen bu olay, bir mekanda alkol alırken yaşanmış.

Su Kutlu ise ortamda yapmaması gereken birtakım şeyler yaptığı için sonuç olarak mekanın kapatılması ile sonuçlanan bir olay meydana gelmiş. Bu olayın Güzel Köylü dizisinde yer alan diğer oyuncular ile ilgili herhangi bir alakası yoktur”

Yönetmen Doğan, dizi ekibine ve Muğla’ya zarar verdiği için ünlü oyuncu ile artık çalışmayacaklarını da söylüyor. Para kazanırken saygıdan ve sevgiden taviz verilmemesi gerektiğini söyleyen yönetmen, Muğla halkının böyle tatsız bir olay yaşamasından dolayı ise özür dilediğini belirtti.

Dizinin reytinglerinde olumsuz bir etki yaratması beklenen bu durumun ilerleyen günlerde ne tür sıkıntılara yol açabileceğini hep birlikte göreceğiz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir