TV’deki Program Saatlerini İnternetten Takip Edin

İnternet sayesinde TV deki yayın akışlarını hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz artık çok kolaylaştı. Önceden olduğu gibi gazetelerden ve ya kanalları tek tek gezerek zaman harcamanıza gerek kalmadı. TV yayın akışı sayesinde Türkiye’de bulunan yüzlerce kanal ve binlerce programa nerde ne zaman olduğunu tek bir tıkla öğrenebilirsiniz. Yerel ve ulusal kanalların program saatlerini kolayca öğrenebilir, sevdiğiniz programları kaçırmadan izleyebilirsiniz.

Ücretsiz ve Güncel Hizmet

Yayın akışı’nı öğrenmek için tvyayinakisi.com’u takip edin. TV yayın akışı ile güncel ve ücretsiz kanal bilgilerine sahip olabilirsiniz. Siyaset, dini, belgesel, haber, eğlence programları gibi sayısız birçok kanala buradan ulaşabilmeniz mümkün.

inadına

inadına

Mobil cihazlara uyumlu web adresi ile telefonunuzdan 7 gün 24 saat istediğiniz vakit bakabilir. İster işe giderken ister yolda sevdiğiniz kanalı takip edip, zamanınızı ona göre ayarlayabilirsiniz.Kişileştirme imkânınız ile “kanal ekle” sekmesinde istediğiniz kanalı ekleyebilir, “ tüm kanallar” ve ya arama çubuğundan diğer kanalları arayabilirsiniz. Sık kullananlara ekleyerek en hızlı bir şekilde aradığınız kanal ve programlara bakabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir