Sword of Janissary Oyunu

Günümüzde bilgisayarlara yükleme yapmadan oynanan oyunlar son derece revaçtadır. Evde ya da her an her yerde zaman geçirmek için online oyunlar tercih edilmektedir. Bu oyunlar arasında yer alan Sword of Janissary, ok atma oyunları kategorisinde yer almaktadır. Türkçe ismi Yeniçeri Kılıcı olan bu oyun, özellikle son dönemlerde daha fazla tercih edilmektedir.

Janissary

Janissary

Sword of Janissary Oyunu Nasıl Oynanır?

Online ok atma oyunu kategorisinde yer alan Sword of Janissary oyununun son derece basit ve eğlenceli bir yapısı vardır. Öncelikle oyunun sayfasına giderek açmanız gerekmektedir. İki kişilik oyunlar arasında yer alan bu oyunu aynı anda iki kişi oynayarak birbiriyle mücadele etmektedir. Oyuna girdikten sonra iki oyuncu da tarafını belirlemektedir.

Sword of Janissary oyununu oynamak için taraflardan biri Mouse diğeri de klavyeyi kullanabilir. Aynı zamanda iki oyuncu da biri yön diğeri de farklı tuşları seçerek klavye üzerinden oynayabilir.

Sword of Janissary

Sword of Janissary

Bunun yanı sıra bilgisayarına joystick bağlı olanlar daha rahat oynayabilirler. Ok atma oyunları mantığı geçerli olan oyunda kılıcı rakibine karşı daha hızlı kullanan puan kazanmaktadır.

Online oyunlar konusunda en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam eden sayfamızda Yeniçeri Kılıcı adı verilen bu keyifli oyunu oynayabilirsiniz. İki kişilik oyunlar konusunda farklı alternatiflere sahip olan sayfamızda, virüs sorunuyla karşılaşmadan dilediğiniz zaman oyun keyfi yaşayabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir