Steve Jobs’un Muhteşem Cihazları

Dünya genelinde büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan muhteşem cihazları ortaya çıkaran geçtiğimiz yıllar içerisinde kaybettiğimiz dahi zeka Steve Jobs’un markası olan Apple, devrim yaratacak olan işlere imza atmaya devam ediyor.

iphone serisi

iphone serisi

Piyasadaki android cihazların aksine daha güvenli ve şık tasarımlı olan İphone serisi kısa zaman önce serisine yeni bireyler ekledi. İos 8.3 yazılımı şık tasarımı ve yüksek çözünürlüğe sahip olan İphone 6 ve 6 plus kullanıcılarına kolaylık sunmaya devam ediyor.

İphone İle Hem Kaliteyi Hem De Şıklığı Bir Arada Yaşayın

Alıştığımız iphone boyutlarını aşan daha oval ve büyük bir ekranla meraklılarına merhaba diyen bu cihaz piyasadaki pek çok rakibini geride bırakmayı başardı. Yazılımları ve koruma kalkanı sayesinde cihazın kopyalanmaması mümkün olmaması insanların en çok bu markaya yönelmesinin sebebini de böylelikle açıklıyor.

iphone serisi

iphone serisi

6’ya göre daha büyük ve daha geniş ekrana sahip olan plus, renk seçenekleri ve uygun fiyatıyla hem göze hem de cebe hitap ediyor. Kısa zaman sonra 7 ile sevenlerine merhaba diyecek olan İphone serisi tamamı bu seriye ait cihazlar mı üretecek yoksa başka işlere de imza atacak mı şimdilik merak konusu

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir