SQL Data Veri Kayıpları

Güncel yazılımlarda genellikle kullanılan Microsoft Sql veri tabanıdır. Çok büyük boyutlu bir ya da birkaç dosya da saklanan verilerin saklanması veya yedeklenmesi de bazen oldukça zor alabiliyor. Herhangi bir durum ile kullanılamayan yahut tamamen bozulan bu sistem ile verilere ulaşılması imkânsız hale gelir. Bu gibi durumlarda genellikle kullanılan veri kurtarma uygulaması yetersiz gelir.

data kurtarma

data kurtarma

SQL veri Tabanı Bozulma Nedenleri?

Veri tabanın bütünlüğünün bozulması, silinmesi, üzerine veri yazılması, dosyaların bir kısmının silinmesi ve ya kaybolması gibi sebeplerden veri kaybı oluşabilir. Ayrıca donanımsal sebeplerden dolayı da veri kayıpları yaşanabiliyor.

SQL data kurtarma işleminde kaybolan bilgilerin geri dönüşümü için profesyonel yardım almanız oldukça önemlidir. Gold Veri kurtarma SQL data kurtarma işlemi için normal veri kurtarma çalışmasından daha ileri düzeyde olan yazılımı ile bilgilerin tekrar geri dönüşümünü sağlıyor. Gold veri kurtarma uzman ve deneyimli kadrosu ile maddi kayıplarınızın önüne geçecek ve çok önemli olan bu verilerinize kolaylıkla geri kazanmanın memnuniyetini yaşayacaksınız.

1 Yorum

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir