Sonbahar Kombinleri

Havaların soğuması ile artık kalın kıyafetler ortaya çıkmaya başladı. Sonbahar ve kış ayında kıyafet kombini yapmak yaz ayından çok daha zordur. Ne giyeceğinize bir türlü karar veremez daha doğrusu kombinleme yapmakta oldukça zorlanırsınız. O halde gelin sizi hem sıcak tutacak hem de hoş gösterecek sonbahar kombinlerine bakalım.

sonbahar

sonbahar

Ayakkabılar

Bu yıl sonbahar ayakkabı modasında daha çok bot ve çizme görüyoruz. Çizmeler aslında kolay kullanım imkanı vermiyor gibi görünse de klasik bir model alarak her kıyafetin altına kolayca uydurabilirsiniz. Bu yıl bizce mutlaka bilekten biraz daha yukarıda biten ve aynı zaman da dizlere kadar uzanan bir çizme edinmeyi unutmayın deriz.

Uzun Hırkalar

Soğuk havaların olmazsa olmazı hırkalar bu yıl biraz daha uzuyor. Özellikle basenlerin altında biten ve hatta bileklere kadar uzanan hırkalar bu yıl çok moda. Hem sizi sıcak tutacak hem de kıyafetleriniz ile hoş bir uyum yakalayarak oldukça havalı duracaktır. Bu yıl pançolarda nasibini almış gibi duruyor. Bir adet panço hırka almanızı mutlaka öneririz.

sonbahar kombinleri

sonbahar kombinleri

Sonbahar Elbise Modelleri

Bu yıl ayrı zamanda kalın kışlık elbiseler çok moda. Daha kolay kombinleme imkanı bulabileceğiniz elbise modelleri ile büyük bir stresten kurtuluyor olacaksınız. Daha çok yünlü ve kalın kumaşlar bu yıl ön plana çıkıyor olacak. Eğer vücut hatlarınız da izin veriyorsa biraz daha dar kalıpları tercih edebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir