Sonbahar Ev Kombinleri

Baharın gelmesiyle beraber yeni ev kuracak veya evini yeniden dizayn edecek olanlar birbirinden farklı kombinlerin yer aldığı 2015-2016 dekorasyon modellerini incelemeye başladı. Her sonbaharda yenilikçi ve taze renklerin birbirine destek olduğu söylenebilir.

dekorasyon

dekorasyon

Deve tüyü, kemik rengi, avcı yeşili ve siyah-beyaz ikilisi sezonun dekorasyon renkleri arasında yer alıyor. Özellikle minimalist ve sadelikten yana olan 2015-2016 dekorasyon modelleri bu sezonda da oldukça sık kullanılacak. Ancak renk tonları ve geçişleri açısından kahve, turuncu ve sarı renkleri kullanarak evlerinizde bir sonbahar skalası yaratabilirsiniz.

oturma odası

oturma odası

Ev Dekorasyonunda Kombin Önerileri

Bu sonbahar kombinleri için evinizin bölümlerinde daha çok mat ve hafif renklere ağırlık vermelisiniz. Tasarımcılara ilham veren bu renkler her zaman olduğu gibi bu sezonda da dekorasyonda etkisini gösteriyor. Salonda, yatak odasında mutfakta ve hatta banyo da bile bu sonbahar renklerini kullanabilirsiniz. Örneğin: Sade renklerin hakim olduğu bir mobilya köşesine sonbaharın canlılığını ortaya koyacak bir ev aksesuarı ile hareketlilik kazandırabilirsiniz. Bu sezon her zamanki gibi kahve tonlar ağıtlıkta ancak kemik tonlarla geçişlerin olacağı farklı bir dekorasyon ortaya çıkacak.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir