Snapchat Bitstrips’i Satın Aldı

Sosyal medyada yer alan uygulamalar, her geçen gün artıyor. Twitter, facebook, intsgram derken snapchat uygulaması, yepyeni bir akım yarattı. Anlık durum paylaşımıyla sınırlı kalmayan, ortaya hikâyenin de çıkmasına neden olsan snapchat, sosyal medya müdavimleri tarafından oldukça beğeni ile karşılandı. Bu dönemde, ilgi alanı da genişledi.

snapchat

snapchat

Rekabet Artacak

Bu denli yoğun bir ilgiyle karşılaştıklarını görünce, ister istemez uygulamaların daha da zengin bir hale gelmesi için snapchat yetkilileri harekete geçti. Daha zengin içeriklerle, daha büyük kitlelere ulaşmayı amaçlayan firma, bunu başardı diyebiliriz. Bitstrips’i satın alan firma, büyüme yolunda dev bir adımı daha atmış oldu.

snapchat nedir

snapchat nedir

Bu uygulamanın satın alınması, snapchat üzerinde yapılan paylaşımların daha farklı bir hale gelmesine neden oldu. Bundan sonra sevdiğiniz arkadaşlarınızı çizgi karakterler üzerinden yeniden tasarlamış olacaksınız. bu zenginlik, sosyal medya müdavimleri tarafından hemen benimsendi. Snapchat yapmış olduğu bu hamleyle, bir yerde liderliğe de oynadığını da eşe dosta göstermiş oldu. Bundan sonra rekabetinde bu noktada artacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

1 Yorum

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir