Siyah Deri Ceket Çılgınlığı!

Moda trendleri arasında yerini pek de yitirmeden her sezon modernliğini koruyan deri ceket modası özellikle siyah renk tonu ile bir çılgınlık haline geldi.  Yeni sezonda hemen hemen her giyim stilinde kullanılabilen siyah deri ceketler geçmişte sade sportif giyimlerde seçilirdi. Fakat şimdilerde abiyelerden günlük giyime ve iş yaşamına kadar birçok kombinde siyah deri ceket uygulamasını görmeniz mümkün.

deri

deri

Siyah Deri Ceket Kombinleri

Siyah deri ceketleri dilediğiniz kıyafet ile kombin yapmanız mümkün. İster kalem etek üstüne ister de uzun elbise üstüne alabileceğiniz siyah deri ceketinizi ayrıca kumaş, kadife ya da jean pantolonlarınız veya kısa  etekleriniz ile de değerlendirebilirsiniz.

Bunun yanı sıra yeni sezonda bir beden büyük giyimlerde dikkat çekerken oversize deri ceketler günümüzde tercih edebileceğiniz maskülen moda stilli arasında yerini aldı.

siyah deri ceket

siyah deri ceket

Deri ceketiniz ister kısa ve dar isterde geniş ve uzun olsun oldukça farklı kombinler üzerinde sırıtmayacak özellikleri ile yeni sezona damgasını vuran moda çılgınlığı olarak tarihte yerini alacak gibi görünüyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir