Salon Dekorasyonunda Şömine Seçimi

İnsanların yaşam alanları içerisinde özellikle salonlarda tercih ettiği dekoratif yeniliklerden birisi şömine olmuştur. Şömine evin sıcak olmasını sağladığı gibi, dekoratif olarakta şık ve estetik görünmesini sağlar. Öncelikli olarak evinizin salon kısmına yapacağınız şömine için nasıl tasarım yapacağınızı belirlemek gerekir. Evlerde tercih edilen şömineler modern hayata uygun olup kendi stilinize yansıttığı gibi salonunuzu karşılayacak türdendir.

şömine

şömine

Şömine özellikle soğuk havaların fazla olduğu alanlarda çok yaygın kullanıma sahip olup, birçok şömineli ev sahibi insan, şömine yakınına attığı koltuk ya da post şeklindeki halı üzerinde keyifli zaman geçirebilir. Ev dekorasyonunda sadece şömine yaptırmak yaşam alanlarını modern hale getirmez. Şömine çevresine seçilecek mobilya, yani oluşturulmak istenen konsept bütünlük oluşturması gerekir.

Şömine Fiyatları

Gelişen sektörde son dönemde şömine dekorasyonu ile ilgili dikkat çeken detaylardan birisi şömine üzerinde tv ünitesinin yer almasıdır. Şöminelerin çevresini oluşturan taşlara benzer renklerde duvar kağıdı seçimi şık görüntüler sağlar. Şömine yapımında sorunsuz ve ömürlük kullanım konusunda uzman desteği alınmalıdır. Dekoratif fikirler için iç mimarlardan ya da dekoratif içerikli internet adreslerden bilgi alınabilir.

şömine fiyatları

şömine fiyatları

Evlerde elektrikli şömine görüntü açısından tercih edilse de, odun ateşi ve onun çıkardığı ses şöminenin keyfini yaşamınıza neden olacaktır. Şömine fiyatları da kendi arasında kategorize ediliyor. Elektrikli şömineler 2 Bin TL’den 5 Bin TL’ye, modern şömineler ise 5 Bin TL’den 10 Bin TL’ye kadar değişiyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir