Salon Dekorasyonu Kişiliği Yansıtır

Evlerin sıklıkla vakit geçirilen mekanlarından biri olan salonlar, dekorasyon alanında da farklı seçenekler sayesinde hoş görünümler sunar. Salon dekorasyonunu değiştirmek isteyen kişiler, küçük dokunuşlar ve detaylar sayesinde başarıya ulaşabilir. Uyumlu renklerin ve dekoratif ürünlerin bir araya gelmesi sayesinde dekorasyon tamamlanır.

salon dekorasyonu

salon dekorasyonu

Salon Dekorasyonu İçin Küçük Dokunuşlar

Salon dekorasyonunda sade renkler mevcutsa zaman içerisinde monotonluk yaratabilir. Bu nedenle dekorasyona enerji katmak için parlak renkli aksesuarlar tercih edilebilir.

salon dekorasyonu ferah

salon dekorasyonu ferah

Bu aksesuarlar seçilirken cesur davranılması ve renklerin patlaması sağlanmalıdır. Ayrıca büyük bir ev bitkisinin kullanılması da salonda hoş bir görünüm yaratabilir. Odada tadilata lüzum kalmadan yapılacak değişikliklerin başında aydınlatma sistemleri gelir. Farklı abajur ve ayaklı lambalar eşliğinde görünüm ve ortam atmosferinde köklü bir değişiklik sağlanabilir.

salon dekorasyonu nasıl yapılmalı

salon dekorasyonu nasıl yapılmalı

Bej renkli koltuklara sahip bir mekanda kullanılan renkli halılar, modern ve şık bir hava yaratır. Ayrıca dekoratif orta sehpaların kullanımı ile değişik bir dekorasyon sağlanabilir. Kullanılacak renkli puflar ve retro tarzdaki aksesuarlar, son zamanlarda salon dekorasyonunda sıklıkla kullanılan parçalar arasındadır.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir