Sağlamlık Abidesi Inox

Bir İsviçre markasının üretimi olan bu saatler gerçekten bir sağlamlık abidesi olduğunu kanıtladılar. Victrınox markasının 130. Kuruluş yıl dönümüne de değinerek bu yeni üretim olan inanılmaz saatlere 130 ayrı sağlamlık testi uyguladılar.

Her testten gücünü tekrar tekrar kanıtlayarak çıkan Inox serisi estetik, güç, sağlamlık ve işlevselliğin yeni adı olarak nitelendirilebilir. Extrem bir spor dalında uğraşıyor ya da saatten asla vazgeçemem o benim olmazsa olmazlarımdan diyorsanız bu Inox serisinden satın alacağınız saatle asla bozuldu mu kaygısı yaşamadan zamanın tadını çıkarak kullanacaksınız .

Suya dayanıklı darbe ve çizilmelere karşı tasarlanmış cam ve kullanılan çelik ham maddesi ile bu ürün gerçektende bir ömürlük denilebilir. Haki yeşili, siyahı ve lacivert renklerde üretilen bu seri sade ve spor tasarımı ile dikkat çekerken kalitesi sizi ona çekecektir.

Sağlamlık Ve Kalite Bu Seride

Eğer sizde saatlerde sağlamlık özelliği arıyorum diyenlerdenseniz aradığınız ürün kuşkusuz Victorınox-swiss army serisi olmalı. Inox serisinin bu konuda kendini 130 kere ispatladığı saatlerden 390 İsviçre frangı yani 930 Türk Lirasına elde edebilirsiniz. Eskisi gibi çok beğenip ve de güvenip aldığınız ve kolayca bozulabilen saatlerden kurtulmak için doğru tercih Inox.

Sağlamlık Abidesi Inox

Sağlamlık Abidesi Inox

Bu saatler çok aşırı ya da aşırı soğuk havalar karşı dayanma gücüne sahipken aynı zamanda derin sularda asla su geçirmiyor. Darbelerden asla korkmayan Inox serisi saatleri 10 metre yükseklikten sert bir zemine atıldığında dahi kendini korudu.
Fransızca’da paslanmaz çelik manasında olan ınoxydable sözcüğünden gelen bu marka firması eskilerde çakı ve bıçak imal ederken 1989 yılında ilk saat üretimine başlamış ve dayanıklılık ve kalitesinden asla ödün vermeden bugünlere uzanmıştır. Pişman olmayacağınız vazgeçemeyeceğiniz bir saat için Inox markasını seçmelisiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir