Saçlarınızı Hızlı Uzatmada Etkili 3 Formül

Saçlarınızı uzatmak istediğinizde çok geç uzadığını fark edenlerden misiniz? Merak etmeyin. Saçlarınızda ki bu olumsuzluğu iyiye çekmek adına yapabileceğiniz neler varsa, her birini sizlere teker teker iletmek istiyoruz. Siz de saçlarınızda uzunluk istiyorsanız eğer, aşağıda ki birbirinden farklı formüllerden sizlere en yakın olanı seçebilirsiniz.

badem yağı

badem yağı

Saçlarınızı Taramaktan Kaçınmayın

Her kadın, saçlarını tarar ve bunun için de gün içinde saatleri harcar. Fakat burada saçlarınızı tararken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de taramanızın saç diplerine etkisidir. Saç diplerine masaj yaparak kan akışını hızlandırma etkisiyle beraber saçlarınızı taramaktan kaçınmayın. Geniş dişli olan saç fırçalarını öneriyoruz.

saç taramak

saç taramak

Yumurtanın Akını Deneyin

Doğal yöntem olarak bakacağınız en iyi formül, yumurtadır. Yumurta koku yapar fakat saçınızda kalıcı bir etkisi olmayacak şekilde kokuya sahiptir. Birkaç saat streç filmin altında saçlarınız yumurta ile karışmış halde kalmalıdır. Daha sonra yıkamanız ve durulamanızla beraber 10 kat daha güçlü saçlarınızın uzadığını fark edeceksiniz.

yumurta akı

yumurta akı

Aktarlarda Satılan Yağ Karışımlı Olan Kürler

Yağlar ile hazırlanan kürler, aktarlarda satılan ürünler olup günümüzde en iyi saç uzatma formülü olacaktır. Biberiye yağından lavanta yağına kadar, damla kekik ağacı yağından sedir ağacı yağına kadar yapılan özel kürlerle beraber saçlarınızı güçlendirmek sizin elinizde olacaktır.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir