Reverenge İlgi Çekiyor

Konusu Alexander Dumas’ın Monte Kristo Kontu adlı kitabından esinlenerek hazırlanan Reverenge dizisinin ilk bölümü 21 Eylül 2011 tarihinde yayınlandı. Dizinin baş karakteri olan Amanda Clarke henüz bir çocukken FBI görevlilerinin babasını tevkif etmelerine şahit olur. Amanda’nın babası içinde 246 amerikalının olduğu uçağın düşmesine neden olan teröristlere yardım etmekle suçlanır.

Bu travmanın etkisinde kalan Amanda ergen yıllarını ıslah evlerinde geçirir. 18. yaş gününde babasının bir komploya kurban gittiğini öğrenen Amanda ona bu tuzağı kuran herkesten intikam almak ister. Emily Thorne isminde sahte bir kimlik ve kişilik kullanarak onların arasına karışmayı ve bu şekilde hedeflerine yakın olmayı planlar.

Amanda mükemmel zekasıyla ölümcül planlar kuruyor ve her bölümde farklı bir kurbanına odaklanıyor.

Reverenge İlgi Çekiyor

Reverenge İlgi Çekiyor

Reverenge 4. Sezon Geliyor

İlk sezonuyla ilgi uyandıran Reverenge 2. ve 3. sezonunda izleyici kitlesini genişletmeyi başardı. Şu an sezon arasında bulunan sevilen dizinin 4. sezonunun yayınlanmak üzere hazırlıkları yapılıyor. ABC televizyon kanalında yayınlanan dizinin 4. sezon başlangış tarihi henüz netlik kazanmadı.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.