Polar Gecelik ve Sabahlık Modelleri

Soğuk gecelerde her zaman sizleri ısıtacak gecelik ve güne huzurla başlayacağınız bir sabahlık gerekir. Polar gecelik ve sabahlık modelleri daha canlı ve renkli. Her bedene uygun olduğu gibi sizleri terletmeyecek ve daha da sağlıklı olmanızı sağlayacak.

polar gecelik

polar gecelik

Kış Ayına Özel Polar Gecelik ve Sabahlıklar

Özel dokusu ve farklı renk tonları sizleri hem rahat ettirecek hem de şık olmanızı sağlayacak. Sizleri soğuktan koruyacağı gibi terletmeyen özelliği ile günün her saati rahat olmanızı sağlayacak. Yünlü iç dokusu ve yumuşak özelliği ile sizlerin hep seveceği modeller. Sevimli geceliklere uygun sabahlık modelleri.

polar sabahlık

polar sabahlık

Sabah uyanınca üzerinize bir sabahlık almanız yeterli. Özellikle sıcak tutan ve farklı modellerde olan polarlar her zaman en güzel sabahlara uyanmanızı sağlar. Kalın hırka yerine her zaman rahat bir polar sabahlık sizleri daha ferah tutacak. Hem şık hem de rahat modellerin hepsi sezon tasarımlarında. İsterseniz içinizde olan çocuğu canlandırın ve kendinize harika ve sevimli polarlar alın. Hepsi birbirinden ilginç desen ve renklerde.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir