Parça Eşya Taşımacılık Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Evden eve nakliye firmaları tarafından sunulan parça taşımacılık hizmeti oldukça önemli bir hizmettir. Taşınması gereken büyük ölçekli bazı eşyalar araca sığmaz. Bu durumda nakliyesine yer vermek için küçük bir kamyonet kiralamanız ya da kargo etmeniz gerekebilir. Tüm bu hizmetler ise oldukça pahalı olmasının yanı sıra tüm işlemler ile uğraşmanız da gerekir. Parça eşya gönderiminde evden eve nakliye firması eşyanın durumuna göre söküm işlemini yaparak sonrasında özel olarak paketler. Herhangi bir zarar görmeyecek şekilde alınan eşya sonrasında ikame adresinde ise tekrar montajı yapılacak teslim edilir.

Kargo işleminde ya da kamyonet kiralama işleminde tüm söküm, montaj ve paketleme işlemi tamamen size ait olarak gerçekleştirilir. Bu ise hem zaman kaybı sunarken hem de sıkıntılı bir süreci beraberinde getirebilir.

Parça Taşımacılıkta Eşyam Karışır mı?

Parça taşımacılık hizmetinin alımında eşyalar diğer nakil edilecek olan eşyalar ile birlikte sevk edileceği için daha uygun fiyat seçimi ile sunulur. Bu durumda en merak edilen ise eşyanın diğer eşyalar ile karışma riskidir.

Evden eve nakliye firmaları parça nakliye de paketleme işlemi sonrasında eşyanıza etiketleme yapar. Bu etiketleme hem eşyanın nereye teslim edileceği ile ilgili bilgi sunar hem de eşyanın diğer eşyalar ile karşımasının önüne geçer. Sizde parça eşya gönderiminizde bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir