Özel Güzellik Sırları

Pratik önerilerle akılları baştan alacak güzelliğe kavuşmak mümkün. İşte bilinmeyen güzellik sırları.

Güzellik İçin 4 Pratik Öneri

1- Kabaran, kolay şekil almayan asi saçlara sahip olan kişiler için, en iyi yol kaliteli bir el kremini, ılık suyla avuçta yumuşatarak, bigudi ya da her hangi bir yardımcıyla sarmak ve bu şekilde elektriklenmesine engel olmaktır.

kabaran saçlar

kabaran saçlar

2- Maniküre vakit ayıramayan ya da sağlıklı bulmayan kişilerin de bakımlı tırnaklara sahip olma hakkı var. Bunun için yapılması gereken güzellik önerisi; duştan çıkar çıkmaz, yumuşak bir plastikle etler geriye itilerek, tırnaklar aynı boyda kesilir ve vazelin gibi yoğun yağ bazlı bir krem uygulanarak, harika görünümlü eller elde edilir.

manikür pedikür

manikür pedikür

3- Zaman yok, ama etkili bir makyaja ihtiyaç duyulduğunda, göz kapaklarının dibine doğru, kuyruklu bir eyeliner, yoğunlaştırıcı maskara, yumuşak bir pembe ruj etkili ve bakımlı görünüme kavuşmayı sağlar.

eyeliner

eyeliner

4- Tatile çıkıldığında lazım olan her şey çantaya sığmayabilir ya da unutulabilir. Böyle bir durum yaşandığında, cilt kremi çantada yoksa, pekala saç kremi ile vücut nemlendirilebilir. Sanıldığından daha etkili olabilecek bu yöntem sayesinde, saçları besleyen saç kremi, cilt içinde uygulanabilecek bir güzellik önerisidir

nemlendirmek

nemlendirmek

 

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir