Örgü Saç Modelleri

Her bayan için saçları çok önem taşımaktadır. Örgü saç modelleri koleksiyonu bu sene birbirinden farklı görünümleri ile bayanların ilgisini çekmektedir. Örgü saç modelleri arasından seçim yaparken saçınız nasıl kullanırsanız kullanın her saç kullanım tipine uygun örgü yapabilirsiniz. Diyelim ki saçınızı salmayı mı seviyorsunuz? O zaman salınık saçta uygulanan saç örgüsü ile adeta taş takmış gibi hissedecek ve kendi stilinizden vazgeçmeyerek sıkı bir moda takipçisi olabileceksiniz.

2014 Örgü Saç

2014 Örgü Saç

Ya da saçını yanlamasına toplamayı sevenler bu tarz yapılan örgü modellerinden yararlanabilirsiniz. Saçınızı düz örgü yaptırırken sırf çeşitlilik arasından küçük bukleler şeklinde alınan saçlarla yapılan örgü modeli uygulaması tercihinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda saçınızı ara ara farklı renklere boyayarak da farklı bir tarz yakalayabilirsiniz.

Saçınızı sadece örgüden yararlanarak topuz yaptırmaya ne dersiniz? Son derece şık olan bu model ile hem topuz görünümü elde edecek hem de saçınızda örgü model uygulaması yaptırmış olacaksınız. Her iki yandan örerek de farklı kalınlıklarda saçınızda örgü saç modelleri uygulaması kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

Örgü Saç Modelleri 2014

Örgü Saç Modelleri 2014

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir