Oktay Kaynarca Ekranlara Geri Döndü

Mafya ve aşk hikayesini işleyecek olan yeni ATV dizisi “Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz” çekimleri İstanbul’da hızlı bir şekilde başladı. Oktay Kaynarca’nın “Hızır” isimli bir mafya babası olacağı dizide Hızır’ın eşi rolünde Deniz Çakır’ı göreceğiz. Dizinin yapımcılığı ise Raci Şaşmaz tarafından üstlenmiş durumda.

Oktay Kaynarca Ekranlara Geri Döndü

Oktay Kaynarca Ekranlara Geri Döndü

Onur Tan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizi, Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener tarafından kaleme alınıyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın oyuncu kadrosu ise bir hayli renkli. Eski ve ünlü oyuncular ile popüler yeni nesil oyuncuları tek bir çatı altında toplamayı başaran dizi tiyatro dünyasının başarılı ve sevilen isimlerini de kadrosunda barındırıyor. Senaryosunun heyecanlı kurgusu ile birlikte Eylül ayından itibaren ATV ekranlarında Oktay Kaynarca ve yeni dizisini izleyebileceksiniz.

Dizinin Konusu Ne Olacak?

Çocuk yaşlarda karıştığı yeraltı dünyasından üst noktalara doğru hızla ilerlemekte olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılıyor. Yeraltı dünyasında yaşayan herkese karşı yapılan haksızlıklara göz yummamaya yemin eden bu genç, güçlendikçe zenginleşmekte ve haksızlıkların kaynağı kendisi olmaktadır.

Bu haksızlık durumunu ise kimse korkusundan dolayı dile getiremez ve konuşamaz. Fakat Hızır Çakırbeyli zamanla yaptığı hayırlı işler sayesinde hayırsever bir insan olarak anılmaya başlar. Temelinde hepsinde zenginden alarak fakire dağıtmak vardır.

Güçlülere karşı güçsüzleri korumayı görev olarak gören bu yeraltı dünyasının insanları öfkelendikleri zaman ise güçlü ise güçsüz ayırt etmeden suç işleyebilmektedirler.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir