Neler Modaya Girer? Modayı Oluşturan Etmenler Nelerdir?

Moda denilen şey insanın kendisine yakışması ise neden var bu kadar kıyafet bolluğu? Neden bu kadar çok takı, bu kadar çok seçenek? Yapmanız gereken şey yakışanı giyip çıkmak değil mi? Aslına bakarsanız çoğu insan bu şekilde düşünüyor ama gerçek olan şey “doğru tercih ve doğru kombin” olmak üzere şekilleniyor.

Harika Kıyafetler

Harika Kıyafetler

Moda Rüzgârına Bırakın Kendinizi

Her sezon değişen modaya ayak uydurmak mümkün değil fakat yenilenmeye ve yeniliğe her zaman açık olan insanlar grubu için yapılacak olan şey, karakterine, vücuduna uygun olan ne varsa onu doğru biçimde kombinleyip giymek. Moda denilince en önemli unsurlardan biri ise tabii ki ayakkabı. Ne giydiğinizden çok ayakkabınız dikkat çeker ve sizi temiz bir o kadar da düzenli gösterir.

Turuncu Modası

Turuncu Modası

Mesela modaya dair tüyo vermek gerekirse giydiğiniz bir kotun üzerine aynı renkte bir bluz ve üzerine krem rengi ya da kahve köpüğü olan trençkotunuzu da alarak şık bir kombin yapabilirsiniz. Boynunuza dolayacağınız fuşya ya da capcanlı bir mavi fular çok hoş görünmenize katkı sağlayacak, şıklık podyumunda yer alacaksınız. Durmayın, haydi kendinizi şımartın ve kendi modanızı kendiniz yaratarak mutlu olun!

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir