Naturel Tarza İskandinavya Esintisi

Bol ışık alan evlere ferahlık kazandırmak için en önemli yöntemlerden biri ev dekorasyonunda beyaz ağırlıklı renkler kullanılmasıdır. Beyaz bir ev içerisinde yeşilin duruşu doğadan tazelik esintileri kazandırır eve. Evin bir köşesinde veya ortalarında özel bir alan yaratılmış kısımlarda saksı bitkilerinin kullanılması bu tazeliği güzel bir odakta toplamaya yardımcı olur.

dekor

dekor

Evinizde Doğanın Ferahlığı

Bunun yanı sıra kolonlar arasındaki kısa alanlarda açık yeşil veya mavi tonlarının kullanılması hatta bir parça etnik esintiler taşıyan eşyaların bulunması büyük bir ferahlık kazandırır. Sadece kısa alanlar için değil de fazla geniş olmayan duvarlar için açık tonlarda ahşap renkleri doğallığı destekleyecektir.

dekorasyon fikirleri

dekorasyon fikirleri

Bol ışıklı evlerde pencereler oldukça geniş bir alan kaplayacağı için perdeler de büyük bir önem taşır. İsterseniz kendi stilinizi kendiniz yaratarak evin aurasına çok zıt bir fikirle koyu renk perdeler seçerek dikkati manzaranıza çekebilirsiniz. Bunun yanı sıra evin havasına uyum sağlamasını isterseniz de açık renklerdeki perdelerle evin odağını eşit bir şekilde yayabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir