Modası Geçmeyen Ekose Gömleklerinizle Şıklığı Yakalayın

Gardırobunuzda hiç eskimeyen ama her daim yerini koruyan ve şık olmanıza yardımcı olan bazı parçalar vardır. Mesela gömlekleriniz bunların başında gelir, öyle değil mi? İpek gömleklerden tutun da, ekoseli kalın kumaşlardan üretilmiş gömleklere ya da daha farklı dokuları olan gömleklere kadar binlerce çeşidi mağazalarda bulabilirsiniz.

ekose gömlek

ekose gömlek

Ekose Gömlekler Hangi Parçalarla Kombinlenir?

Gömleklerinizi spor giyindiğinizde de, klasik giyindiğinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yeter ki doğru kombinlemeyi bilin. Örneğin son iki sezondur özellikle kış modasında oldukça popüler olan ekose desenler gömleklere de sirayet etmiş durumda. Dar paça kot pantolonlar ya da taytlarınızla da rahatlıkla giyebileceğiniz birkaç ekose desenli gömlek edinseniz hiç fena olmaz.

ekose modası

ekose modası

Fakat dikkat etmeniz gereken birkaç ufak ayrıntı var ki o da, eğer ekose gömleğinizi jean pantolonla giymek istiyorsanız, pantolonunuzun vücudunuzu iyice sardığından emin olmalısınız. Pantolon üzerinize tam oturur ve gömlekte onun üzerinde dökümlü durursa fazlasıyla bir gündüz şıklığı yakalamış olursunuz. Altına da ister postal isterseniz de bilekte biten kısa bir bot giyebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir