Modanın Yeni Etkileşimleri

Modaya ister canavar deyin, ister ben modaya aldırmam kafama göre takılırım deyin ama moda denen gerçeği görmezden gelmek mümkün değil.

İşte bu moda denen dünya dönem dönem insanları şaşırtıyor. Etkileşim kaynakları farklı olabiliyor zira bu yıl da öyle oldu Eylül ayında gösterime bir filmden dünyanın ünlü modacıları etkilenerek ilginç moda olmasa belki de akla gelmeyecek tasarımlar yarattılar. Adı film ile aynı Minyon. Rengi ise sarı daha doğrusu minyon sarısı.

sarı

sarı

İlle de Minyon Sarısı

Nasıl bir sarı sorusuna en doğru yanıt belki de filmin orijinal karakterini görerek öğrenilebilir ama çok açık ya da çok koyu olmayan sıcak, pozitif, her yaşta hemen her mevsim giyilebilecek dahası ister esmer olun, ister sarışın hemen herkese yakışabilecek bir sarı.

sarı

sarı

Kimi ünlü tasarımcıların üzerinde minyon olan ürünleri giymek tarzınız olmasa da bu renkte tasarlanmış bir elbise, plaj terliği, gömlek satın alarak modayı takip edebilir ve modanın gerisinde kalmamış olursanız, üstelik sizi çok şirin ve sıra dışı göstereceği de aşikar.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir