Modadan Yepyeni Esintiler

2015 yılının ikinci yarısı, hareketliğin tavan yaptığı bir döneme denk geldi. Yaz aylarının da bu hareketlilikte katkısı çok büyük. Yepyeni giyim önerileri ile birlikte, modanın da yönü değişti. Hayatlarımızda aslında bilmeden de olsa değişime uğradı. Modayı salt, giyim önerileri olarak değerlendiremeyiz. Her şeyi etkileyen temel bir öğe olarak esas almak, bizleri doğruya götürecektir.

yaz modası

yaz modası

Buradan hareketle, ayakkabı olsun, basit bir tunik olsun, ya da aklınızda gelecek başka bir giyim noktası olsun, sadece değişim olarak adlandırılamaz, içerisinde birçok detayı barındırır. Bu detay modanın bizatihi kendisidir. İnsanlar, modayla birlikte hayatlarına yön verirler. Başka bir insan olmazlar belki ama modadan yepyeni esintilerle yeni ufuklar açarlar önlerinde.

yazlık kombin

yazlık kombin

Soyut bir kavram olarak göremeyiz modayı bu yüzden. Yepyeni esintiler, yüzümüze çarpan bir esinti değildir belki ama elle tutulur öğelerden oluşur. Moda bu yüzden somut bir kavramdır. Somut ve geçerliliği her zaman yüksek olan bir kavramdır. Bu kavramı hayatımızın belli bir noktasına yerleştirmek, bizleri bu hayat kavgasında standart sahibi yapacaktır.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir