Minecraft Sanal Gerçeklik Desteğine Kavuşacak

Dünya üzerinde geniş kitlelere ulaşmış ve büyük popülaritelere sahip olan birçok oyun vardır. Bu oyunlardan biride Minecraft olarak gösteriliyor. Dünyanın en popüler oyunlarından biri olarak kabul edilen Minecraft sonunda sanal gerçeklik desteğine kavuşacak. Çıkış tarihi de kesin olarak bildirildi. Minecraft oyununun sanal gerçeklik desteğine geçmesi uzun zamandan beri oyun severler tarafından beklenen bir şeydi.

Yeni Sürüm Geliyor

Tarihinde netleşmesi Minecraft takipçilerini büyük bir heyecana sokmuş oldu. Bağımsız bir oyun olarak sahne alan fakat ilerleyen zamanlarda Microsoft tarafından satın alınan ve bunun üzerine de daha profesyonel bir hava kazanan Minecraft şimdilerin en göze çarpan konularından biri olan sanal gerçeklik desteğine de geçiş yapıyor. Üstelik oyun kullanıcıları için geçişte kolaylıkta var.

Oyunun herhangi bir sürümüne sahip olmanız, yeni versiyona geçmeniz için yeterli bir sebep olarak gösteriliyor. Bunun yanı sıra değilseniz Windows 10’a geçerek de oyunun yeni sürümüne sahip olabileceksiniz. Dünyanın birçok yerinde büyük ilgi gören oyunun yeni sürümü de büyük bir merakla bekleniyor.

Minecraft Nasıl İndirilir?

Peki Minecraft nedir? Bu oyun neden bu kadar sevildi? Minecraft, 3 boyutlu bir oyundur. Küplerle çeşitli tasarımlar yaparak oynanır. Hayal gücünü ve zekayı geliştiren bir oyundur. Minecraft indirmekte oldukça kolaydır. Arama motorunda boş yere Minecraft indir diye arama yapmanıza gerek yok. Bu konuda sonsurum.net size yardımcı olacaktır. Mine craft son sürüm halini indirmek için sonsurum.net sitesini ziyaret edebilir ve bu çılgınlığa sizde ortak olabilirsiniz. Site içerisindeki Minecraft indir butonunu göreceksiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir