Merak Edilen Güzellik Sırları

Kadınların hayatta en çok önem verdiği şeylerden bir tanesi de güzellikleridir. Güzel olabilmek uğruna giyim, kuşam, kozmetik ürünleri, bakım ürünleri ve daha bir sürü şeye para harcarlar. Bu kapsam da güzellik için hiçbir yerde belki de hiç duymadığınız birkaç ipucunu sizler ile bu yazıda paylaşıyoruz.

güzellik sırları

güzellik sırları

 Makyaj Hilelerinden Birkaç Örnek

Dudaklarınızı daha dolgun ve dışa dönük göstermek için dudak renginizde olan bir dudak kalemi ile çevre çizmenizi önerebiliriz. Bunun yanında pırıltılı bir göz makyajı yaparsanız dudaklarınız da mutlaka mat renkler tercih etmelisiniz. Veyahut bunun tam tersi olmalı. Bu sayede makyajınız daha elegan ve profesyonel görünebilir. Bazı hanımlar allığı çok yanlış bölgelerde kullanıyorlar. Siz de bu yanlışa düşmemek için iki parmak kuralına uyun ve burun kenarından iki parmak sonra olan bölgeden allık sürmeye başlayın.

dolgun dudaklar

dolgun dudaklar

 Güzelliği Tamamlayan Önemli İki Nokta: Saçlar ve Cilt

Güzellik için diğer önemli noktalarda saç ve cilt bakımıdır. Saçlarınızı daha canlı ve dolgun göstermek için sirke bakımı önerilebilir. Ayrıca eğer saçınıza nemlendirici maske uyguluyorsanız soğuk su ile durulamak daha faydalı sonuç verebilir. Son olarak hem cildiniz hem saçınızın daha canlı ve sağlıklı olması için havuç tüketmek lezzetli bir yöntem olabilir.

canlı saçlar

canlı saçlar

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir