Meizu Pro 5

Çin’de en iyi akıllı telefon üreticileri Huawei ve Meizu olarak bilinir. Meizu Çin’in akıllı telefon geliştiricileri olarak bilinir. Meizu’nun Türkiye’de en son sunduğu model M2 note olarak bilinir. Meizu son olarak Pro 5 modelini oluşturdu ve tanıtımı yapılmaya başlandı. Meizu Pro 5 modeli için kutu tasarım deniliyor. Akıllı telefon üreticisi olan Meizu, Meizu Pro 5 modeliyle pazarda üst sıralarda yerini alacağa benziyor.

Meizu Pro

Meizu Pro

Cihazın önümüzdeki günlerde tanıtımının yapılacağı hakkında söylentiler bulunuyor. Cihazın güçlü özelliklere sahip olduğu hakkında verilen detaylar arasında yer alıyor. Bu modelin bir önceki modeliyle bile kıyaslandığında, fazlasıyla yeni özellikleri olduğu söylenebilir. Meizu, bu cihazla beraber MX ifadesini kaldırmış ve sadece PRO 5 olarak telefona isim vermiştir. Telefon kutu tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeye devam edeceğe benziyor.

Meizu Pro 5 Detayları

Meizu Pro 5 modelinin 5,5 inç dev ekran özelliğine sahip olduğu, arka kamerada 21 mega piksel çözünürlüğe sahipken, ön kamerada 5 mega piksel çözünürlüğe sahip olduğu verilen bilgiler arasında yer alır.

meizu pro 5

meizu pro 5

Ana kameranın 21 mega piksel oluşu fotoğraf kalitesinin pürüzsüz olacağını ispatlar durumdadır. Bu akıllı telefonun Exynos 7420 işlemci özelliğine sahip olduğu da söylenir.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir