Makyajda En Çılgın Trend!

Gün geçmiyor ki, makyaj uzmanları yeni trendler yakalamasın! İnsan yüzünü adeta bir tuval gibi kullanan makyaj uzmanlarının hünerli ellerinden çıkan sanat, kısa sürede trend olabiliyor. Bayanların beğenisini kazanan bu yeni trendler o kadar hızla yayılıyor ki, siz de bir anda kendinizi ayna karşısında deneme yaparken bulabilirsiniz. Peki, son trendin ne olduğunu merak ediyor musunuz?

desenli dudak

desenli dudak

Desenli Dudaklarla Şaşırtan Bir Görünüm!

Belki de en çılgın makyaj trendlerinden biri haline gelen desenli dudaklar, makyaj modasının da seyrini değiştirecek gibi görünüyor. Aslında desen uygulamalarına çok yabancı değiliz. Birkaç yıl önce tırnaklar çılgın desenlerle buluşmuştu. Şimdi ise sırada dudaklar var! Üstelik zor gibi görünse de evde siz de bu modayı canlandırabilirsiniz.

desenli dudak makyajı

desenli dudak makyajı

Üstelik son derece özgürsünüz. Dudaklarınıza göz kalemi kullanarak dövme yaptırmış izlenimi de verebilirsiniz, mermer görünümü de… Tamamen sizin hayal gücünüze bağlı olarak dilediğiniz her deseni uygulayabilirsiniz. Ancak desenin kısa sürede dağılmaması için dudaklarınıza uygulamadan önce pudra sürün. Uygulama sonrasında da transparan pudra sürerek kalıcılık kazandırmanız gerekiyor. Aksi halde olacakları hayal etmek bile istemezsiniz!

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir