Levi’s Revel Koleksiyonu

Kadınların kot pantolon seçiminde yaşadığı birçok sıkıntı Levi’s Revel modelli koleksiyon ile sona eriyor. Marka hem moda jean pantolon modelleri hem de üretiminde kullandığı sıvı şekillendirme teknolojisi ile alanında çığır açtı.

Revel Koleksiyonunda Sıvı Şekillendirme Teknolojisi

Levi’s Recel markalı kot pantolonları kadınlar için müthiş bir buluş. Daha sıkı ve kalkık duran kalçalar, istenilen bacak görüntüsü, uzun dikişleri ile kadını daha uzun gösteren bu koleksiyon ürünleri üretimindeki sıvı şekillendirme teknolojisi sayesinde vücut şeklini ön palana çıkartıyor ve hatları belirginleştiriyor. Levi’s Revel pantolon koleksiyonu ile siz de daha alımlı, çekici ve dişi bir görünüme kavuşabilirsiniz. Markanın kalitesi zaten tartışılmaz.

levis

levis

Bir de bu yeni Revel koleksiyonu ile pantolondan beklediğiniz her şeyi bulacaksınız. Slight, Demi ve Bold isimli 3 ayrı kalıbı olan koleksiyon ürünlerini birçok kadın vücuduna uyumlu. Ayrıca farklı renkleri ve modelleri ile beğendiğiniz bir pantolonu seçip hayalinizdeki bacak görünümüne kavuşabilirsiniz. Revel jeanlarin skinny ve straight şeklinde paça şekilleri de var. İstediğiniz hangisi ile seçip harika bir siluete sahip olabilirsiniz.

levis revel

levis revel

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir