Kurtlar Vadisi Bitmek Bilmiyor

Bazı diziler vardır ki insanlar tarafından kabul ve uzun yıllar erkanlarda kalır. Bir döneme değil her döneme damgasını vuran bu diziler içerisinde insanların uzun yıllar izlediği ve izlemekten keyif aldığı dizilerden birisi de Kurtlar Vadisi olmuştur. Yaklaşık 13 sezondur yayımlanan ve 3 farklı konuda da sinema filmi yapılan Kurtlar Vadisi, Irak, Filistin ve farklı isimlerler dizi olarak ekrana getirilmiş en son da Kurtlar Vadisi Pusu olarak ekranlardadır.

diziler

diziler

İstanbul’dan Tüm Dünyaya Ulaşan Bir Senaryo Örneği

Senaryo itibari ile İstanbul genelindeki mafya hesaplaşmalarını kapsayan bu dizi ilerleyen dönem itibariyle yurt sınırlarını aşmış bir senaryoya sahiptir. Filmin baş aktörü olan Polat Alemdar ( Necati Şaşmaz) diziye ilk girişi Devlet adına yurt dışında çalışan bir rütbeliyi canlandırıyor. Dizinin ilerleyişi itibariyle önce yüzü sonra kimliği değiştirilen Polat Alemdar, öncelikli olarak İstanbul içerisindeki yer altı dünyasının kapısını aralıyor.

kurtlar vadisi

kurtlar vadisi

Mafya hesaplaşmalarının ardından yurt geneline ve daha sonra yurt dışına çıkan senaryosunda ülkemiz üzerinde birileri tarafından oynanan karanlık oyunlar tek tek sonlandırılıyor. Ülkemiz üzerinde son dönemlerde yaşanan tüm gelişmeleri bu dizinin senaryosunda görmek mümkün.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir