Kış Kokusu Seçiminde Neye Dikkat Edilmeli?

Güzel kokular her daim kadın ya da erkek herkesin dikkatini çekmiştir. Farklı koku seçenekleri arasından sizin için en uygun olana karar verirken hem teninize uyum sağlayan hem de beğendiğiniz seçenekleri tercih edebilirsiniz. Seçimlerinizde yaz kokularında daha fresh ve daha hafif koku tercihine yer açarken kış aylarında ise daha ağır kokuları seçebilirsiniz. Yapacağınız koku tercihlerinizde teniniz ile uyumu elde etmek aynı zamanda kalıcılığa da etki eder. Ten ile uyumlu olan kokular daha kalıcı olur. Böylelikle hem beğendiğiniz kokuya sahip olurken hem de kalıcı bir etkininde avantajını elde edebilirsiniz.

kış gebeliği

Kış Kokularında Markamı Koku mu önceliklidir?

Kış kokularına yer verirken marka kalite anlamında önem taşımaktadır. Bunun yanı sıra kaliteli olan seçime yer verirken teniniz ile uyum sağlamayacak olan ürün kullanmak ise yanlış bir tercih olacaktır. Bu sebep ile hem kaliteli hem de teniniz ile uyum sağlayacak olan kokulara yer vermeniz önerilir.

Koku alımlarımdan başkasında hoş durum koku almak ise tamamen yanlış bir tercih olacaktır. Çünkü aynı koku sizde aynı etkiye sahip olmamak ile beraber başkasının teninde kalıcı olacak olan o koku sizde aynı kalıcılığı da göstermeyebilir. Bu sebeplerden dolayı koku alımlarınızda mutlaka sizde en iyi duran seçime yer vererek bu kokuları satın alıp kullanmanız önerilir. Kış kokularında ise daha ağır tercihleri seçebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir