Kiralık Aşk Dizisi Oyuncuları Kimler?

Yaz aylarında ekranlara gelen Star TV ekranlarının sevilen dizisi Kiralık Aşk heyecan dolu bölümleri ile izleyenlerin gönlünde taht kurmayı başarmış bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Dizide yer alan başrol oyuncuları ve diğer rollerde yer alan oyuncuları ise herkes tarafından merak ediliyor.

kiralık aşk

kiralık aşk

Kiralık Aşk dizisi izleyenleri özellikle dizide yer alan Defne ve Ömer karakterinin gerçek isimlerini sosyal medya üzerinde araştırıyorlar.

Kiralık Aşk Dizisi Hikayesi

1 Erkek 1 Kadın yapımcısı olan Müge Turalı tarafından yapımcılığı üstlenen dizide garson olan genç bir kadının bir günde değişen hayatı ve aşkın en komik halleri anlatılıyor. Her şey bitti denilen anda mucizeler ile karşılaşan Defne 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul ediyor ve olaylar Defne için başlamış oluyor.

oyuncular

oyuncular

Dizide yer alan diğer oyuncular arasında ise Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Levent Ülgen, Kerem Fırtına ve Melisa Giz Cengiz gibi yetenekli isimler bulunuyor. Dizinin yönetmenliğini ise dizi dünyasının sevilen isimlerinden olan Metin Balekoğlu yapıyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir