Kendiniz Yapacağınız Doğal Makyaj Temizleme Toniği

Cildin sıkılaşmasında etkili uygulamaların başında cilt toniği gelir. Özellikle yağlı ciltlerin geniş gözeneklerinde kurtarıcıdır. Toniklerin alkolsüz olmamaları çok önemli. Hassas ciltlerin de kullanacağı doğal cilt toniği ile cildinizi rahatlatabilir ve gözenekleri sıkılaştırabilirsiniz.

makyaj

makyaj

Doğal Cilt Toniği

Cilt toniğini evde kendiniz yaptığınız zaman daha sağlıklı sonuçlar elde edersiniz. İçine koyacağınız malzemeleri bilir ve doğallığı yüzünüze taşırsınız. 3 veya 4 damla lavanta yağı, 2 çorba kaşığı Hindistan cevizi yağı, 1 tatlı kaşığı bebe losyonu, makyaj temizleme pedi ve su. Cam kavanozun dibine pedleri koyarak cilt toniğinizi hazırlamaya başlarsınız. Pamukların üzerine tüm bitkisel yağ ve losyonları dökün. Üzerine su ekleyin ve kavanozu sallayın.

makyaj temizliği

makyaj temizliği

Doğal cilt toniğini kullanırken kavanozun içinde yer alan pedleri kullanmanız yeterli. Makyaj temizlerken bir tane makyaj temizleme pamuğunu kavanozdan alın ve yüzünüzü temizleyin. Kullandığınız pamuğu atın. Makyaj pamuklarınız bitene kadar bu karışımı kullanabilirsiniz. Buzdolabında saklamanız önerilir. Kavanozun kapağını her kullanım sonrası sıkıca kapatın. Cildinize doğal bir ferahlık gelecek.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir