Katlanabilir Klavye Rolly

Bilindiği üzere teknolojide bilinen bir marka olan LG firması, daha çok monitör teknolojisi ile ön plandaydı. Ancak zamanla, teknolojik aletler konusunda ürün yelpazesini genişletti ve yeni bir ürünleri ile meraklılarının karşısına çıktı. Bu yeni ürün katlanabilir klavye ürünü.

klavye

klavye

Katlanabilir Klavyenin Özellikleri

Özellikle tablet bilgisayarlar için üretilen bu klavye türünün en büyük özelliklerinden bir tanesi, Bluetooht ve kompakt olmasıdır. 17 mm tuş derinliğine sahip bu ürün, klavye hissini fazlası ile kullanıcısına yaşatıyor. Ayrıca Bluetooth 3.0 özelliği sayesinde, kablosuz bir şekilde bağlanabiliyor. Bunun yanı sıra, normal bir bağlantı sağlamak da mümkün.

katlanabilir klavye

katlanabilir klavye

Tek bir AAA sınıfı pil ile üç ay gibi uzun bir süre dayanabiliyor. Bu özelliği ile pil bitecek derdini aklınıza bile getirmeye gerek yok gibi görünüyor. Laptop ve sırt çantalarına sığabilecek kadar küçük bir ürün. Bu yönü ile gittiğiniz her yere yanınızda götürmeniz mümkün. Bu özelliği ile tabletler ile beraber taşınabilir bir ürün.Fiyatı henüz belli olmayan Rolly Katlanabilir Klavye ile istediğiniz her yerde tablet bilgisayarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir