Kanal D’de Güneşin Kızları Yazlık Dizisi

Her sezon başta Kanal D olmak üzere birçok kanalda yaz dizileri başlar. Bunun nedeni, yazın birçok kişi dizilere devam etmek isterken, yazın dönem içinde ki diziler sezonluk tatile girer. Hal böyle olunca da ister istemez dönem içinde büyük dizilerin yerini tutmak isteyen yazlık diziler başlar…

Güneşin Kızları Yazlık Dizisi

Güneşin Kızları Yazlık Dizisi

Yaz sezonu geldiğinde her yaz birbirinden farklı diziler sezona başlar ve biter… Bazı diziler ise gerçekten tutunmayı başarı. Güneşin kızları yaz dizisi de yine bunlardan birisidir. Gerçekten başarısıyla ve kadrosuyla çok iyi bir başarıyı karşımıza çıkartıyor.

Kadroda Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Sarper Arda gibi isimler varken, dizinin yapımını Süreç Film üstleniyor.

Güneşin Kızları Devam Eder Mi?

Birbirinden farklı yaz dizileri oluyor ve her yaz birçoğu final yapıyor. Hal böyle olunca da ister istemez birçok iyi dizi denilen diziler bile, reyting uğruna çöp olup giderken Güneşin Kızları dizisi hem reyting hem de konusu icabıyla tutunacak gibi duruyor… Kanal D gibi kaliteli bir kanalda da yayında olunca ister istemez dizi gerçekten ön planda duruyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir